Mistrzostwa Polski Baristów 2014!Witamy wszystkich mniejszych i większych pasjonatów czarnego napoju,
Czujemy się wyróżnieni, że możemy poinformować wszystkich o tak ważnym dla nas wydarzeniu jakim są MISTRZOSTWA POLSKI BARISTA 2014!!!

Zapraszamy wszystkich miłośników kawy do wzięcia udziału w eliminacjach oraz pół finałach i finałach Mistrzostw Polski Barista 2014. Zawodnicy biorący udział walczyć będą o Mistrza Polski Barista 2014 a jednocześnie o udział i reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata Barista odbywających się we WŁOSZECH w miejscowości RIMINI od 9 do 12 czerwca 2014 roku. Będą tam reprezentować nasz kraj rywalizując z najlepszymi baristami z całego świata.

Pozostałych zachęcamy do dopingowania i zagrzewania uczestników do walki uczestników o mistrzostwo! Podczas zarówno eliminacji jak i samych finałów odbędzie się również wiele warsztatów nie tylko związanych z kawą, spotkań z mistrzami kunsztu oraz osobami, które swoją wiedzą merytoryczną i praktyczną będą dzielić się z zainteresowanymi. O szczegółach więcej już niebawem na stronie www.mistrzostwapolskibarista.pl oraz naszym profilu na facebooku!

Pełni kawowego zapału zapraszamy na eliminacje już 8 maja w STUDIO 4 PIETRO! Start imprezy planowany jest na 10:00, spotkanie organizacyjne dla uczestników planowane jest na godzinę 08:30

Finał MISTRZOSTW POLSKI BARISTÓW 2014 odbędzie się natomiast w SOHO FACTORY gdzie oprócz powyższych atrakcji pojawi się wiele stoisk oraz miejsc gdzie będzie można zarówno nabyć dobrą kawę, akcesoria czy inne produkty jak kawa, herbata czy czekolada.

REJESTRACJA I OPŁATY

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zawodach baristów bardzo prosimy o przesyłanie swoich danych za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.mistrzostwapolskibarista.pl W treści zgłoszenia prosimy o przesłanie poniższych informacji:
imię i nazwisko
firma/kawiarnia/miejsce
członek SCAE wraz z numer członkostwa/do rejestracji
dane niezbędne do wystawienia faktury za uczestnictwo (NIP, dane adresowe, pełna nazwa firmy)
krótka informacja o sobie, swoich zainteresowaniach wraz z doświadczeniem związanym z kawą
zdjęcie zawodnika (w formacie JPG, wielkość do 1 MB)

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 27.04.2014 Każdy zawodnik zobowiązany jest przed terminem zakończenia zapisów a jednocześnie dla potwierdzenia udziału w zawodach opłacić składkę w wysokości:

119pln brutto – członek SCAE
179pln brutto – zawodnik nie będący członkiem SCAE
249pln brutto – zawodnik nie będący członkiem SCAE a zapisujący się (kwota ujmuje opłatę członkowską do SCAE niezbędną do startu w półfinałach oraz finałach MPB 2014)

Opłat można dokonywać na poniższe konto Mistrzostw Polski Barista 2014
MBANK 88 1140 2004 0000 3302 7480 4676

Tylko potwierdzone wpłaty to 100% gwarancji udziału w zawodach. W tytule przelewu prosimy wpisać swoje imię i nazwisko.

CZŁONKOSTWO SCAE
Każdy z potencjalnych reprezentantów Polski na Mistrzostwach Świata Baristów zobowiązany jest do bycia członkiem SCAE. Brak członkostwa niestety wyklucza udział w zawodach a możliwość udziału w zawodach mają wszyscy zawodnicy posiadający członkostwo od poziomu BARISTA wzwyż – w tym również pracownicy firmy posiadającej członkostwo. Organizator eliminacji jak i mistrzostw zajmuje się pomocą przy rejestracji zawodników nie będących członkami SCAE)Samo członkostwo należy wykupić indywidualnie a kosz to 37,5 euro. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie:

http://www.scae.com/membership.html

DODATKOWE INFORMACJE
Dla każdego kto chce wziąć udział w wydarzeniu jakim są Mistrzostwa Polski Barista 2014 jak i chciałby pojawić się na samym wydarzeniu jako partner, wystawca czy obserwator – zapraszamy do kontaktu:
zgłoszenia@mistrzostwapolskibarista.pl

Niecierpliwie oczekujemy na was! :-)

*info zaczerpnięte z [link]

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

kto?

Damian Durda - barista, trener, pasjonat. Uczestnik Nordic Barista Cup 2012, 2013; wolontariusz WCE, Nicea 2013; wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski Barista, Latte Art, Cup Tasting, Aeropress, Brewers Cup; organizator Toruńskiego Festiwalu Kawy 2012; organizator, współorganizator, patronat wielu eventów w Polsce (między innymi Mistrzostwa Polski Brewers Cup, Warszawa 2013; Rekord Bicia Guinnesa, Toruń 2013; Festiwal Kawy Specialty, Kamyk 2013; Mistrzostwa Polski LA, CT, CiGS, Kraków 2014)

co?

warsztaty, szkolenia, patronat

kontakt

kawopijcy@gmail.com