ProInfuzja Barista Challenge w OPOLU!!ProInfuzja Barista Challenge w OPOLU!!
22.06.2014

start: 17:00
miejsce: Kofeina 2.0/Plac Teatralny 12/Opole

Zapisy (konkurencja: Latte Art i Cup Tasting):
akademiakofeiny@gmail.com


Jeden z lepszych konkursów (razem z Olimpiadą Kawy i zawodami w Łodzi) w Polsce tym razem w Opolu! Chcesz doskonalić swoje umiejętności czy poszerzyć swoją wiedzę? To miejsce i czas dla Ciebie! 


Czym jest Pro-Infuzja?Co zawodowi bariści robią w wolnym czasie? Robią kawę, bo jest to nasza pasja, hobby i sposób na życie.

Dlatego powstała idea Pro-Infuzji, czyli nieformalnej Ligi Baristów. Formuła jest luźna, za każdym razem organizujemy coś innego: są to zawody latte art, pojedynki na espresso, poszukiwanie króla/królowej dripa.

Przy okazji staramy się zawsze zorganizować małe degustacje kaw, które uważamy, że warto spróbować. Jest to także okazja do zobaczenia, które palarnie są najlepsze, co mają ciekawego oraz jakich ciekawych technik używają inni bariści.

Wszyscy są mile widziani – chcemy, aby osoby które dopiero zaczynają przygodę z kawą także brały udział w Pro-Infuzji. Chcemy, aby dzięki takim spotkaniom poziom baristów był coraz wyższy!

Są to niby zawody, ale bardziej na luzie. Mamy jednak nadzieję, że dla niektórych będzie to miły wstęp do zawodów WBC.


Brejk da kejk!http://proinfuzja.wordpress.com/category/info/


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

kto?

Damian Durda - barista, trener, pasjonat. Uczestnik Nordic Barista Cup 2012, 2013; wolontariusz WCE, Nicea 2013; wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski Barista, Latte Art, Cup Tasting, Aeropress, Brewers Cup; organizator Toruńskiego Festiwalu Kawy 2012; organizator, współorganizator, patronat wielu eventów w Polsce (między innymi Mistrzostwa Polski Brewers Cup, Warszawa 2013; Rekord Bicia Guinnesa, Toruń 2013; Festiwal Kawy Specialty, Kamyk 2013; Mistrzostwa Polski LA, CT, CiGS, Kraków 2014)

co?

warsztaty, szkolenia, patronat

kontakt

kawopijcy@gmail.com